Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Verbatim Wireless Car Charger FWC-01

1.694 ден.
  • Шифра:49552
  • Достапност:На залиха
Verbatim Car Charger FWC-01, Wireless, USB-C, Output: 15W/10W/7.5W/5W self-adaptation, 360° rotatable

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар