Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Lenovo ThinkPad E15 - 15.6''/ i5 10210U/16GB/512GB/Win10pro/12m

61.345 ден.
  • Производител: Lenovo
  • Шифра:20RES6DF05
  • Достапност:На залиха
Lenovo ThinkPad E15 i5
 
Processor Intel® Core® i5 10210U
RAM 16 GB DDR4-SDRAM
Hard Drive 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe
Screen size 15.6 inch
Resolution 1920 x 1080 Pixel Full HD
Graphics Intel UHD Graphics
OS Windows 10 pro
 
Гаранција 12 месеци. 
За повеќе информации контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар