Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Verbatim Adapter Plug WTEU-01, Travel

270 ден.
  • Шифра:49541
  • Достапност:На залиха
Verbatim Adapter Plug WTEU-01, Travel, Input plug formats: Euro, UK, USA / Japan, Australia / China, Max. 10A / Max.2500W / 100-250V~, 50-60Hz

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар