Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Verbatim compact B-CH

627 ден.
  • Шифра:49944
  • Достапност:На залиха
Verbatim compact battery charger for AA/AAA batteries

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар