Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Verbatim HUB USB-C MULTIPORT, USB 3.0 GEN

1.705 ден.
  • Шифра:49140
  • Достапност:На залиха
Verbatim HUB USB-C MULTIPORT, USB 3.0 GEN/USB-C x 1/ USB 3.0 x 2/ HDMI 4K x 1

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар