Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Verbatim HUB USB-C MULTIPORT USB 3.2 GEN

935 ден.
  • Шифра:49147
  • Достапност:На залиха
Verbatim HUB USB-C MULTIPORT, USB 3.2 GEN/USB 3.2 x 4

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар