Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black
  • Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black
  • Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black

Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black

1.260 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 4X40T84059
Достапност: На залиха
Количина:

Компактен стил и дизајн на Lenovo 15.6 "Laptop Casual Backpack, совршен за на работа или за училиште. Се одликува со издржлива ткаенина од полиестер и рационализиран дизајн со внатрешна обвивка за заштита на лаптопот и важните предмети. Мал џеб со патент за мали предмети, кој ќе Ви биде лесен на дофат. Обложен (ватиран) заден дел кој го прави ранецот  удобен за целодневна и секојдневна употреба.

За повеќе информации или консултација слободно контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS