Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080)
  • Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080)
  • Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080)
  • Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080)
  • Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080)
  • Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080)

Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080)

7.650 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 66ADKAC1EU
Достапност: На залиха
Количина:

Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080); VGA+HDMI/ 600:1/ 5ms/ Low blue light

Гаранција 36 месеци. 

Спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација, контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефон +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Lenovo, D22-20, 21, 5", monitor

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS