Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i5 1135G7/8GB/256GB/Win10/12m
  • Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i5 1135G7/8GB/256GB/Win10/12m
  • Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i5 1135G7/8GB/256GB/Win10/12m

Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i5 1135G7/8GB/256GB/Win10/12m

37.810 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 82HS0031UK
Достапност: На залиха
Количина:

Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05
Processor QuadCore Intel Core i5-1135G7
RAM 8GB
Hard Drive 256 GB SSD
Screen size 14"
Resolution FHD (Full HD) / 1920 x 1080 / 16:9, Multitouch
Graphics Intel(R) Iris(R) Xe Graphics
OS Windows 10
OS language GB
Keyboard GB

Гаранција 12 месеци. 
За повеќе информации контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536

Напомена: Сликите од продуктот се од информативен карактер и може да има отстапувања од изгледот на оригиналот. Состојба на продуктот: НОВ, Gold. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Lenovo, IdeaPad 5, Flex 5, 14ITL05, laptop

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS