Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i7 1165G7/8GB/512GB/Win10/12m
  • Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i7 1165G7/8GB/512GB/Win10/12m
  • Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i7 1165G7/8GB/512GB/Win10/12m
  • Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i7 1165G7/8GB/512GB/Win10/12m
  • Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i7 1165G7/8GB/512GB/Win10/12m
  • Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i7 1165G7/8GB/512GB/Win10/12m
  • Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i7 1165G7/8GB/512GB/Win10/12m

Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i7 1165G7/8GB/512GB/Win10/12m

45.220 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 82HS0033UK
Достапност: На залиха
Количина:
Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05
 
Processor QuadCore Intel Core i7-1165G7
RAM 8GB
Hard Drive 512GB SSD M.2
Screen size 14"
Resolution 1920 x 1080 (FHD) Multitouch
Graphics Intel(R) Iris(R) Xe Graphics
OS Windows 10
OS language GB
Keyboard GB
 
Гаранција 12 месеци. 
За повеќе информации контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536
 

Напомена: Сликите од продуктот се од информативен карактер и може да има отстапувања од изгледот на оригиналот. Состојба на продуктот: НОВ- Gold.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Lenovo, IdeaPad 5, Flex 5, 14ITL05, i7

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS