Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 - 14" Ryzen 7 4700U/8GB/512GB/Win10/12m
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 - 14" Ryzen 7 4700U/8GB/512GB/Win10/12m
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 - 14" Ryzen 7 4700U/8GB/512GB/Win10/12m
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 - 14" Ryzen 7 4700U/8GB/512GB/Win10/12m
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 - 14" Ryzen 7 4700U/8GB/512GB/Win10/12m
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 - 14" Ryzen 7 4700U/8GB/512GB/Win10/12m
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 - 14" Ryzen 7 4700U/8GB/512GB/Win10/12m

Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 - 14" Ryzen 7 4700U/8GB/512GB/Win10/12m

42.623 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 81X2008NUK
Достапност: На залиха
Количина:
Lenovo IdeaPad 5 Flex 14ARE05
 
Processor OctalCore AMD Ryzen 7 4700U
RAM 8GB
Hard Drive 512GB SSD M.2
Screen size 14"
Resolution 1920 x 1080 (FHD) Multitouch
Graphics AMD Radeon Graphics
Wireless 802.11 ac/a/b/g/n
OS Windows 10
OS language GB
Keyboard GB
 
Гаранција 12 месеци. 
За повеќе информации контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536
 

Напомена: Сликите од продуктот се од информативен карактер и може да има отстапувања од изгледот на оригиналот. Состојба на продуктот: НОВ- Gold.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Lenovo, IdeaPad, 5, Flex, 14ARE05, laptop

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS