Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 Black - i5
  • Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 Black - i5

Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 Black - i5

50.990 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 20TA0024RI
Достапност: На залиха
Количина:

ThinkPad E14 Gen 2 Black - i5-1135G7, 16G, 512G NVMe, 14", DOS;
Intel® Core™ i5-1135G7 (4C / 8T, 2.4 / 4.2GHz, 8MB)/ 16GB DDR4 3200/ 512GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe/ 14" FHD (1920x1080) IPS 250nits AG + Camera with ThinkShutter/ Integrated VGA/ Wi-Fi/ BT 5.1/ Ethernet 100/1000M/ 45Wh internal battery/ FPR Touch Style, on power button/ Discrete TPM 2.0/ 1,64kg/ DOS

Гаранција 36 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Lenovo, laptops, ThinkPad, E14, Gen2, i5

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS