Lenovo Legion Mouse pad
  • Lenovo Legion Mouse pad
  • Lenovo Legion Mouse pad
  • Lenovo Legion Mouse pad

Lenovo Legion Mouse pad

2.204 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: GXH0W29068
Достапност: На залиха
Количина:

Гумирана подлога отпорна на лизгање обезбедува стабилност при лизгање и насочување на глувчето.
Платно со висока густина на микрофибер, на горната површина е водоотпорно и ултра-издржливо.
Плетен дизајн на рабовите за дополнителна издржливост.
Дизајниран да се витка за лесно складирање.
Елегантен, минималистички дизајн со новото лого на Legion одговара на останатата опрема на серијата Legion на Lenovo.

Повеќе информации на sales@ssbkompjuteri.com или +389 79 266 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Lenovo, Legion, gaming, mouse pad

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS