Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey - i3 1115G4/8G/256GB/15,6"/DOS
  • Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey - i3 1115G4/8G/256GB/15,6"/DOS
  • Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey - i3 1115G4/8G/256GB/15,6"/DOS
  • Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey - i3 1115G4/8G/256GB/15,6"/DOS

Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey - i3 1115G4/8G/256GB/15,6"/DOS

39.990 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 20VE0054RM
Достапност: На залиха
Количина:

ThinkBook 15 G2 Mineral Grey - i3-1115G4 8G, 256GB NVME, 15,6", DOS;
Intel® Core™ Core i3-1115G4 (2C / 4T, 3,0 / 4,1GHz, 6M)/ soldered 8GB DDR4 3200 SODIMM/ 256GB SSD M.2 2242 NVME/ 15.6FHD IPS AG 250N + Camera with ThinkShutter/ Integrated VGA/ Backlight Keyboard/ Gigabit Ethernet/ FPR Touch Style, on power button/ Discrete TPM 2.0/ 45Wh battery/ 1.7 kg/ DOS

Гаранција 24 месеци. 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lenovo, laptops, ThinkBook, 15, G2

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS