Lenovo ThinkPad E15 - 15.6''/ i5 10210U/16GB/512GB/Win10pro/12m
  • Lenovo ThinkPad E15 - 15.6''/ i5 10210U/16GB/512GB/Win10pro/12m
  • Lenovo ThinkPad E15 - 15.6''/ i5 10210U/16GB/512GB/Win10pro/12m
  • Lenovo ThinkPad E15 - 15.6''/ i5 10210U/16GB/512GB/Win10pro/12m

Lenovo ThinkPad E15 - 15.6''/ i5 10210U/16GB/512GB/Win10pro/12m

61.345 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 20RES6DF05
Достапност: На залиха
Количина:
Lenovo ThinkPad E15 i5
 
Processor Intel® Core® i5 10210U
RAM 16 GB DDR4-SDRAM
Hard Drive 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe
Screen size 15.6 inch
Resolution 1920 x 1080 Pixel Full HD
Graphics Intel UHD Graphics
OS Windows 10 pro
 
Гаранција 12 месеци. 
За повеќе информации контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Lenovo, ThinkPad, E15, i5, business, laptop

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS