Lenovo ThinkPad T14s G1 Black - i5
  • Lenovo ThinkPad T14s G1 Black - i5
  • Lenovo ThinkPad T14s G1 Black - i5

Lenovo ThinkPad T14s G1 Black - i5

93.480 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 20T0003WRI
Достапност: На залиха
Количина:

ThinkPad T14s G1 Black - i5-10210U, 8G, 512G NVMe, 14", Win 10 Pro;
Intel Core i5-10210U (4C / 8T, 1.6 / 4.2GHz, 6MB)/ 8GB Soldered DDR4-2666/ 512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2/ 14" FHD (1920x1080) IPS 400nits AG + 720p + IR Camera with ThinkShutter/ Integrated VGA/ Wi-Fi/ BT 5.0/ Ethernet 100/1000M optional via dongle/ 50Wh internal battery/ Backlit Keyboard/ FPR/ Smart card reader/ Discrete TPM 2.0/ 1,27kg/ Windows 10 Pro 64

Гаранција 36 месеци. 

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lenovo, laptop, i5, t14s, 14inch

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • info@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS