Lenovo ThinkPad T15 Gen 1 Black - i5
  • Lenovo ThinkPad T15 Gen 1 Black - i5
  • Lenovo ThinkPad T15 Gen 1 Black - i5
  • Lenovo ThinkPad T15 Gen 1 Black - i5

Lenovo ThinkPad T15 Gen 1 Black - i5

88.700 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 20S6000URI
Достапност: На залиха
Количина:

ThinkPad T15 Gen 1 Black - i5-10210U, 8G, 512G NVMe, 15,6", Win 10 Pro;

Intel Core i5-10210U (4C / 8T, 1.6 / 4.2GHz, 6MB)

8GB DDR4 2666

512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2

15.6" FHD (1920x1080) IPS 250nits AG + 720p + IR Camera with ThinkShutter

Integrated VGA/ Wi-Fi/ BT 5.0/ Ethernet 100/1000M

3 cell 57Wh internal battery

Backlit Keyboard

FPR Touch Style, Match-on-Chip

Smart card reader

Discrete TPM 2.0

Windows 10 Pro 64

Гаранција 36 месеци

 

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Lenovo, ThinkPad, T1, i5, laptop

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS