Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Iron Grey - i7
  • Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Iron Grey - i7
  • Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Iron Grey - i7
  • Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Iron Grey - i7

Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Iron Grey - i7

128.000 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 20UB002URI
Достапност: На залиха
Количина:

ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Iron Grey - i7-10510U, 16G, 512G NVMe, 14" Touch, Win 10 Pro;

Intel Core i7-10510U (4C / 8T, 1.8 / 4.9GHz, 8MB)

16GB Soldered LPDDR3-2133

512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2

14" FHD (1920x1080) Low Power IPS 400nits AR (anti-reflection) / AS (anti-smudge), 10 point Mulit Touch + 720p + IR with ThinkShutter

Integrated VGA/ Wi-Fi/ BT 5.0

ThinkPad Ethernet Extension Cable Gen 2

51Wh internal battery

Backlit Keyboard

FPR Touch Style, Match-on-Chip

Discrete TPM 2.0

4x, 360° Microphone

ThinkPad Pen Pro (Garaged)

Windows 10 Pro 64

Гаранција 36 месеци

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Lenovo, laptops, ThinkPad, X1, Yoga, Gen 5, i7

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS