Lenovo ThinkVision T27h-20 27"
  • Lenovo ThinkVision T27h-20 27"
  • Lenovo ThinkVision T27h-20 27"
  • Lenovo ThinkVision T27h-20 27"
  • Lenovo ThinkVision T27h-20 27"

Lenovo ThinkVision T27h-20 27"

20.250 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 61ECGAT2EU
Достапност: На залиха
Количина:

ThinkVision T27h-20 27"

QHD IPS (2560 x 1440) USB Type-C; HDMI, DP, USB Type-C Gen1

1000:1

4ms

4 x USB 3.1 Gen1

Мониторот се врти, се наклонува и се прилагодува висината на држачот по желба

Гаранција 36 месеци

 

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Lenovo, monitor, ThinkVision, 27in

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS