Lenovo V14 ADA
  • Lenovo V14 ADA
  • Lenovo V14 ADA
  • Lenovo V14 ADA
  • Lenovo V14 ADA

Lenovo V14 ADA

15.513 ден.15.890 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 82C600E0RM
Достапност: На залиха
Количина:

Lenovo V14 ADA Iron Grey - AMD 3020e, 4GB, 256GB NVMe, 14", DOS;
AMD 3020e (2C / 2T, 1.2 / 2.6GHz, 1MB L2 / 4MB L3)/ 4GB DDR4/ (Up to 2 drives) 256GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe/ 14" FHD (1920x1080) TN 220nits AG + camera 0.3MP/ Integrated Graphics/ 11ac, 2x2 + BT5.0/ Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio/ Firmware TPM 2.0/ 385Wh battery/ 1,6kg/ DOS

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

Гаранција 24 месеци. 

За повеќе информации или консултација слободно контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Lenovo, Laptop, V14 ADA, AMD 3020e

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS