Lenovo V50s 07IMB
  • Lenovo V50s 07IMB
  • Lenovo V50s 07IMB

Lenovo V50s 07IMB

43.500 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 11EF002RRI
Достапност: На залиха
Количина:

Lenovo V50s 07IMB SFF - i7-10700, 8GB, 512G SSD, DOS;

Intel Core i7-10700 (8C / 16T, 2.9 / 4.8GHz, 16MB)/ 8GB UDIMM DDR4-2666/ (Up to 2 drives) 512GB SSD M.2 2242 NVMe/ DVD_RW/ Integrated VGA/ VGA + HDMI/ Serial port/ Keyboard + Mouse/ Card Reader/ DOS

Гаранција 36 месеци.

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-2%
IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3 IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3
29.890 ден.29.230 ден.
29.890 ден.29.230 ден.
-14%
Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey i3 Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey i3
39.990 ден.34.220 ден.
39.990 ден.34.220 ден.
-2%
Lenovo V14 ADA Lenovo V14 ADA
15.890 ден.15.513 ден.
15.890 ден.15.513 ден.
-2%
IdeaPad 3 15ALC6 Arctic Grey AMD Ryzen IdeaPad 3 15ALC6 Arctic Grey AMD Ryzen
29.290 ден.28.590 ден.
29.290 ден.28.590 ден.
Тагови: Lenovo, V50s 07IMB, desktop, computer

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS