Lenovo V50s 07IMB SFF
  • Lenovo V50s 07IMB SFF
  • Lenovo V50s 07IMB SFF
  • Lenovo V50s 07IMB SFF

Lenovo V50s 07IMB SFF

18.190 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 11HB0028RI
Достапност: На залиха
Количина:

Lenovo V50s 07IMB SFF - G6400, 4GB, 1TB HDD, DOS;
Intel Pentium Gold G6400 (2C / 4T, 4.0GHz, 4MB)/ 1x 4GB UDIMM DDR4-2666/ (Up to 2 drives) 1TB HDD 7200rpm 3.5"/ Integrated VGA/ Ethernet 100/1000M/ VGA + HDMI/ Serial port/ Keyboard + Mouse/ Card Reader/DOS.

Гаранција 36 месеци.

Спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација, контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефон +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Lenovo, V50s, 07IMB, SFF, desktop

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS