MS TRIP ранец за лаптоп
  • MS TRIP ранец за лаптоп
  • MS TRIP ранец за лаптоп
  • MS TRIP ранец за лаптоп

MS TRIP ранец за лаптоп

690 ден.
Производител: MS
Шифра: ms-trip
Достапност: На залиха
Количина:

MS Trip - ранец за лаптоп

Димензија: 15,6''

Материјал: Полиестер

Боја: Црна

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS