Plantronics BLACKWIRE 3220, USB-A
  • Plantronics BLACKWIRE 3220, USB-A
  • Plantronics BLACKWIRE 3220, USB-A

Plantronics BLACKWIRE 3220, USB-A

4.012 ден.
Производител: Poly/Plantronics
Шифра: 209745-201
Достапност: На залиха
Количина:

Model: BLACKWIRE 3220, USB-A 209745-201 

Noise-cancellation: Yes
Wideband Audio: Yes
Digital Signal Processing: Yes
SoundGuard (Hearing Protection): Yes
Connects to PC via USB
Inline answer/end, volume control, and mute
Improved performance in a noisy environment
3.5mm connectivity on C3215/C3225
“Lava” cable and accents
Cable length: 7.4 ft.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS