Epson EcoTank L1110
  • Epson EcoTank L1110
  • Epson EcoTank L1110
  • Epson EcoTank L1110

Epson EcoTank L1110

8.300 ден.
Производител: Epson
Шифра: C11CG89401
Достапност: На залиха
Количина:

EcoTank L1110, Inkjet Printers, Consumer/Ink tank system, Letter, 4 Ink Cartridges, CMKY, Print, Manual, 5,760 x 1,440 dpi, 15 pages/min Colour (plain paper), 33 pages/min Monochrome (plain paper), 69 Seconds per 10 x 15 cm photo (Epson Premium Glossy Photo Paper), 100 Sheets Standard, 100 Sheets maximum, 20 Photo Sheets, USB, Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 (32/64bit), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP SP3, Windows Server 2003 R2, XP Professional x64 Edition SP2, 4 x 70ml individual ink bottles (Bk,C,Y,M) + 1 extra black ink bottle, Main unit, Power cable, Setup guide, Software (CD), Warranty document

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

Гаранција 36 месеци. 

За повеќе информации или консултација слободно контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Epson, EcoTank L1110

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS