Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Xerox Color Printer VersaLink C7000DN, A3 Colour 3

92.631 ден.
  • Производител: Xerox
  • Шифра:C7000V_DN
  • Достапност:На залиха
Xerox Color Printer VersaLink C7000DN, A3 Colour 35ppm, 1.05GHz Dual Core Processor, 2GB RAM Memory, Duplex Printing

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар