Asus VS197D 19" Widescreen LCD Monitor
  • Asus VS197D 19" Widescreen LCD Monitor
  • Asus VS197D 19" Widescreen LCD Monitor
  • Asus VS197D 19" Widescreen LCD Monitor
  • Asus VS197D 19" Widescreen LCD Monitor

Asus VS197D 19" Widescreen LCD Monitor

5.499 ден.
Производител: ASUS
Шифра: VS197DE
Достапност: На залиха
Количина:

Најкористен и најпогоден за на каса, пригоден за речиси секое продажно место. Овој модел на ASUS, со својата мала димензија и тенок профил обезбедува одличен изглед, стабилност и издржливост, а воедно одлична прегледност на екранот. 

Panel Size (inch) : 18.5
Aspect Ratio : 16:9
Panel Backlight : LED
True Resolution : 1366x768 (WXGA)

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација, контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефон +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Asus, VS197D, 19", Widescreen, LCD, Monitor

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS