Gigabyte MiniPC BareboneBRIX, Intel i5
  • Gigabyte MiniPC BareboneBRIX, Intel i5
  • Gigabyte MiniPC BareboneBRIX, Intel i5
  • Gigabyte MiniPC BareboneBRIX, Intel i5
  • Gigabyte MiniPC BareboneBRIX, Intel i5

Gigabyte MiniPC BareboneBRIX, Intel i5

29.083 ден.
Производител: Gigabyte
Шифра: GB-BRi5H-8250
Достапност: На залиха
Количина:

Gigabyte MiniPC BareboneBRIX, Intel i5-8250U 3.40 GHz/1.60 GHz, 2 x SO-DIMM DDR4 slots, 1 x M.2 SSD (2280) slot, Supports 2.5" HDD/SSD, Gigabit LAN, 2 x USB 3.1 (1 x USB Type-C), 2 x USB 3.0, Headphone Jack, VESA Mounting Bracket, HDMI plus Mini Di

Гаранција 36 месеци. 

Спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS