HP PC 290 G4 MT, i7
  • HP PC 290 G4 MT, i7

HP PC 290 G4 MT, i7

39.559 ден.
Производител: HP
Шифра: 23H44EA
Достапност: На залиха
Количина:

HP PC 290 G4 MT, Intel Core i7-10700 (16M up to 4.8 GHz), 8GB (1x8GB) DDR4 2933, 256GB PCIe NVMe SSD, DVD-W, Realtek RTL8821CE AC 1x1 +BT 4.2, Keyboard and Mouse, FreeDOSГаранција 12 месеци. 

Со овој компјутер подаруваме БЕСПЛАТНА лиценца Windows 10 pro, а инсталацијата ќе чини 990 ден. 

Спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација слободно контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: HP, PC, 290 G4 MT, i7

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS