Intel Office PC 1 (G4560)

Intel Office PC 1 (G4560)

12.780 ден.
Шифра: B250MHC
Достапност: На залиха
Количина:

Intel Office PC n1

Спецификации: 

Intel Processor Pentium Dual Core G4560 3.5 Ghz (2cores), 3M Cache, 8 GT/s,14 nm, LGA1151, 54W, Box
LG DVD-RW GH24NSD5
BIOSTAR MB 7th Gen i7/i5/i3/Pen/Celeron LGA1151, B250, 2xDDR4, max 32GB, 1xPCI-Ex16@16, 2xPCI-Ex1, 4xSATA 6Gb,4xUSB 3.2, 2xUSB 2.0,ALC887,1xHDMI,1xDSub,3xAud jack,uATX
Kingmax RAM DDR4 4GB, DIMM 2666Mhz, 1.2V
Kingmax SSD 120GB 2.5" SATA III, SMV, NB version
Spire OEM Case, Standard Tower, ATX 1525, 500W, 20+4pin, 2xUSB 2.0, Drive Bays 2.5" 3, Drive Bays 5.25" 1, Expansion Slots (rear) 7, Audio

Гаранција 12 месеци. 

За повеќе информации или консултација контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Intel, Office PC G4560

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS