Intel Office PC 3 (i3)

Intel Office PC 3 (i3)

19.565 ден.
Шифра: H410M-K
Достапност: На залиха
Количина:

Intel Office PC n3

Спецификации:

Intel Processor Core i3-10100F Comet Lake, LGA1200, 4-cores, 3.6GHz, 6MB, 65W, Box, w/o Graphics
ASUS MB 10th Gen i9/i7/i5/i3/Pen/Celeron LGA1200, H410, 2xDDR4, max 64GB, 1xPCI-Ex16@16, 1xPCI-Ex1, 4xSATA 6Gb, 1xUSB 3.2, 1xUSB 2.0, Realtek® ALC887, 1xDVI-D,1xDSub,1xRJ-45,3xAud jack
BIOSTAR PCI-E 2.0x16, 1GB, GeForce 210, DDR3, 64bit, 589 /1000Mhz, D-Sub, DVI-I, HDMI, (LP)
Kingmax RAM DDR4 4GB, DIMM 2666Mhz, 1.2V
Kingmax SSD 120GB 2.5" SATA III, SMV, NB version
Spire OEM Case, Standard Tower, ATX 1525, 500W, 20+4pin, 2xUSB 2.0, Drive Bays 2.5" 3, Drive Bays 5.25" 1, Expansion Slots (rear) 7, Audio

 

Гаранција 12 месеци. 

За повеќе информации или консултација контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Intel, Office PC, i3

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS