Monitor AOC E2270SWHN
  • Monitor AOC E2270SWHN
  • Monitor AOC E2270SWHN
  • Monitor AOC E2270SWHN
  • Monitor AOC E2270SWHN
  • Monitor AOC E2270SWHN

Monitor AOC E2270SWHN

6.083 ден.
Производител: AOC
Шифра: E2270SWHN
Достапност: На залиха
Количина:
Спецификации
Дијагонала 21,5
Формат на екранот 16: 9
Панел ТН
Макс. резолуција 1920х1080
 
Приклучоци
3,5 mm аудио приклучок
D-sub
HDMI
 

Гаранција 36 месеци. 

Спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Monitor, AOC, E2270SWHN

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS