Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Synology DiskStation DS420ј

22.010 ден.
  • Производител: Synology
  • Шифра:DS420ј
  • Достапност:На залиха

Synology DS420j is a 4-bay desktop NAS designed for home data backup, file syncing, and sharing. You can easily centralize all your multimedia collections with its support of up to 64 TB raw capacity.

4 bays
64-bit 4-core 1.4 GHz CPU
1 GB DDR4 RAM
Over 112 MB/s encrypted reading/writing performance
Quiet and energy-efficient

Повеќе информации и технички спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација во врска со уредот, контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи