HP PC 290 G4 MT, i3
  • HP PC 290 G4 MT, i3

HP PC 290 G4 MT, i3

25.299 ден.
Производител: HP
Шифра: 123P7EA
Достапност: На залиха
Количина:

HP PC 290 G4 MT, Intel Core i3-10100 (6M, up to 4.3 GHz), 8GB DDR4 2666, 256GB SSD M.2 PCIe NVMe, no DVD RW, Realtek RTL8821CE AC 1x1 +BT 4.2, Keyboard and Mouse

Гаранција 12 месеци. 

Со овој компјутер подаруваме БЕСПЛАТНА лиценца Windows 10 pro, а инсталацијата ќе чини 990 ден. 

Спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација слободно контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: HP, PC, 290 G4 MT, i3

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS