IdeaCentre AIO 5 24IMB05 Black
  • IdeaCentre AIO 5 24IMB05 Black
  • IdeaCentre AIO 5 24IMB05 Black
  • IdeaCentre AIO 5 24IMB05 Black

IdeaCentre AIO 5 24IMB05 Black

44.490 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: F0FB006FRI
Достапност: На залиха
Количина:

IdeaCentre AIO 5 24IMB05 Black - i5-10400T, 8GB, 512GB NVMe, 24", DOS;
Intel Core i5-10400T (6C / 12T, 2.0 / 3.6GHz, 12MB)/ 2x 4GB SO-DIMM DDR4-2666/ (Up to 2 drives) 512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe/ DVD±RW/ 23.8"" FHD (1920x1080) IPS 250nits + 720p HD Camera/ Stereo speakers, 3W x2/ Integrated Graphics/ Ethernet 100/1000M/ 11ax, 2x2 + BT5.0/ Wireless Keyboard + Mouse/ DOS

Гаранција 24 месеци. 

Повеќе спецификации погледнете ОВДЕ

За повеќе информации или консултација контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: IdeaCentre, AIO, 24IMB05, all-in-one

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS