Intel Office PC 2 (G6500)

Intel Office PC 2 (G6500)

17.133 ден.
Шифра: H410M H
Достапност: На залиха
Количина:

Intel Office PC n2

Спецификации:

Intel Processor Pentium Gold, Dual Core G6500, 4.1 GHz, 4MB Cache, 8 GT/s,14 nm, LGA1200, 58W, Box
LG DVD-RW GH24NSD5
GIGABYTE MB 10th Gen i9/i7/i5/i3/Pen/Cele LGA1200, H410M H, 2xDDR4, max.64GB, 1xPCI-ex16@16, 2xPCIex1, 1xM.2 Connector, 4xSATA 6Gb, 4xUSB 3.2, 6xUSB 2.0, Realtek® ALC887, Intel® GbE Lan, 1xHDMI, 1xD-Sub, 1xRJ-45, 3x audio jack
Kingmax RAM DDR4 4GB, DIMM 2666Mhz, 1.2V
Kingmax SSD 120GB 2.5" SATA III, SMV, NB version
Spire OEM Case, Standard Tower, ATX 1525, 500W, 20+4pin, 2xUSB 2.0, Drive Bays 2.5" 3, Drive Bays 5.25" 1, Expansion Slots (rear) 7, Audio

 

Гаранција 12 месеци. 

За повеќе информации или консултација контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Intel, Office PC G6500

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS