Synology DiskStation DS218play
  • Synology DiskStation DS218play
  • Synology DiskStation DS218play
  • Synology DiskStation DS218play
  • Synology DiskStation DS218play
  • Synology DiskStation DS218play

Synology DiskStation DS218play

17.186 ден.
Производител: Synology
Шифра: DS218play
Достапност: На залиха
Количина:

Designed for multimedia enthusiasts, DS218play provides a smooth streaming experience to your TV, smartphone, and media players no matter you're at home or on the go. With the availability of centralized management, DS218play is ideal for fast file sharing and acts as a reliable backup for all types of devices.

Home multimedia centre
Quad-core 1.4 GHz CPU
1 GB DDR4 RAM
Quiet and energy-efficient

Повеќе информации и технички спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација во врска со уредот, контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS