Synology DiskStation DS220+
  • Synology DiskStation DS220+
  • Synology DiskStation DS220+
  • Synology DiskStation DS220+
  • Synology DiskStation DS220+
  • Synology DiskStation DS220+

Synology DiskStation DS220+

22.602 ден.
Производител: Synology
Шифра: DS220+
Достапност: На залиха
Количина:

Synology DS220+

Synology DS220+ is a compact NAS (network-attached storage) solution designed to streamline your data and multimedia management.

2-core CPU burst up to 2.9 GHz
2 x 1GbE RJ-45 ports
Btrfs file system support

Повеќе информации и технички спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација во врска со уредот, контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS