Synology DiskStation DS420ј
  • Synology DiskStation DS420ј
  • Synology DiskStation DS420ј
  • Synology DiskStation DS420ј
  • Synology DiskStation DS420ј
  • Synology DiskStation DS420ј

Synology DiskStation DS420ј

22.010 ден.
Производител: Synology
Шифра: DS420ј
Достапност: На залиха
Количина:

Synology DS420j is a 4-bay desktop NAS designed for home data backup, file syncing, and sharing. You can easily centralize all your multimedia collections with its support of up to 64 TB raw capacity.

4 bays
64-bit 4-core 1.4 GHz CPU
1 GB DDR4 RAM
Over 112 MB/s encrypted reading/writing performance
Quiet and energy-efficient

Повеќе информации и технички спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација во врска со уредот, контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS