ThinkBook 15 G2 ARE Mineral Grey
  • ThinkBook 15 G2 ARE Mineral Grey
  • ThinkBook 15 G2 ARE Mineral Grey
  • ThinkBook 15 G2 ARE Mineral Grey
  • ThinkBook 15 G2 ARE Mineral Grey
  • ThinkBook 15 G2 ARE Mineral Grey
  • ThinkBook 15 G2 ARE Mineral Grey
  • ThinkBook 15 G2 ARE Mineral Grey

ThinkBook 15 G2 ARE Mineral Grey

32.100 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 20VG006CRM
Достапност: На залиха
Количина:

ThinkBook 15 G2 ARE Mineral Grey -  R3-4300U, 8G, 256GB NVMe, 15,6", DOS
AMD Ryzen 3 4300U (4C / 4T, 2.7 / 3.7GHz, 2MB L2 / 4MB L3)/ 8GB DDR4-3200/ (up to 2 PCIe) 256GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe/ 15.6FHD IPS AG 250N + Camera with ThinkShutter/ Integrated VGA/ Backlight Keyboard/ Gigabit Ethernet/ FPR Touch Style/ Firmware TPM 2.0/ 45Wh battery/ 1.7 kg/ DOS

Гаранција 24 месеци. 

За повеќе информации или консултација контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: ThinkBook 15, G2, Mineral Grey

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS