ThinkVision T24i-2L 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080)
  • ThinkVision T24i-2L 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080)
  • ThinkVision T24i-2L 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080)
  • ThinkVision T24i-2L 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080)
  • ThinkVision T24i-2L 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080)
  • ThinkVision T24i-2L 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080)
  • ThinkVision T24i-2L 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080)

ThinkVision T24i-2L 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080)

11.890 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 62B0MAT2EU
Достапност: На залиха
Количина:

ThinkVision T24i-2L 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080); VGA, HDMI, DP/ 1000:1/ 4ms/ 4x USB 3.2 Gen 1 (1x BC 1.2)/ Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand

Гаранција 36 месеци.

Спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација, контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефон +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS