Toner Sprint CF217A HP compatible

Toner Sprint CF217A HP compatible

780 ден.
Производител: Sprint
Шифра: CF217A
Достапност: На залиха
Количина:

Toner Sprint CF217A HP/Canon compatible

Компатибилни со следните модели печатачи
 
HP LASERJET  Pro M102a/n/nw/M130a/n/nw black (1.6k) CF217A
 
Доколку имате потреба од тонери и кертриџи за модел на печатач кој го немаме во понудата на нашата онлајн продавница, Ве молиме побарајте понуда на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536
 
За повеќе информации или консултација, слободно контактирајте нѐ на e-mail или телефонски.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Toner, Sprint, CF217A, HP compatible

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS