Toner Sprint HP CE505A/CF280A HP/Canon Compatible

Toner Sprint HP CE505A/CF280A HP/Canon Compatible

680 ден.
Производител: Sprint
Шифра: HP CE505A/CF280A
Достапност: На залиха
Количина:

Toner Sprint HP CE505A/CF280A HP/Canon Compatible

Компатибилни со следните модели печатачи
HP LaserJet P2035, P2035n, P2055, P2055d, P2055dn, P2055x laser and Multifunction printers. 2300 page yield (CE505A) Pro 400 M401n/dn/dw
CANON LBP6650,LBP6300,LBP6670,MF411dw
Canon 719 Canon i-SENSYS LBP6680
 
Доколку имате потреба од тонери и кертриџи за модел на печатач кој го немаме во понудата на нашата онлајн продавница, Ве молиме побарајте понуда на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536
За повеќе информации или консултација, слободно контактирајте нѐ на e-mail или телефонски.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS