UPS NJOY Keen 600
  • UPS NJOY Keen 600

UPS NJOY Keen 600

2.690 ден.
Производител: nJoy
Шифра: UPLI-LI060KE-CG01B
Достапност: На залиха
Количина:

UPS NJOY KEEN 600VA / 360W 2 x Schuko Battery Backup & Surge Protection

Повеќе инфо на линкот https://www.njoy.global/product/keen-600

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: UPS, nJoy, Keen 600, Surge Protection

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • info@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS