UPS NJOY Shed 625
  • UPS NJOY Shed 625
  • UPS NJOY Shed 625
  • UPS NJOY Shed 625
  • UPS NJOY Shed 625
  • UPS NJOY Shed 625
  • UPS NJOY Shed 625
  • UPS NJOY Shed 625

UPS NJOY Shed 625

3.449 ден.
Производител: nJoy
Шифра: PWUP-LI062SH-AZ01B
Достапност: На залиха
Количина:

UPS NJOY Shed 625VA/375W 5xOutlets with Surge Protection out of which 4 Outlets with Battery Backup

UPS со 5 приклучоци со пренапонска заштита

Повеќе инфо на линкот https://www.njoy.global/product/shed-625

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: UPS, nJoy, Shed 625, Surge Protection

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2023. UKION SHOPS