UPS NJOY Token 600
  • UPS NJOY Token 600
  • UPS NJOY Token 600
  • UPS NJOY Token 600
  • UPS NJOY Token 600

UPS NJOY Token 600

4.350 ден.
Производител: nJoy
Шифра: UPCSBLS660TTOAZ01B
Достапност: На залиха
Количина:

UPS NJOY TOKEN 600VA / 360W 

Outlets

4x Schuko Battery Backup

4x Schuko Surge Protection

Повеќе информации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација, контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: UPS, NJOY, Token 600

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS