Vivax Life FIT
  • Vivax Life FIT
  • Vivax Life FIT

Vivax Life FIT

1.890 ден.
Производител: Vivax
Шифра: LIFEFIT201101455
Достапност: На залиха
Количина:

Паметен часовник Vivax life FIT со екран на допир од 1,4 инчи. Мери температура на телото, отчукувањата на срцето, го следи спиењето и дишењето. Мери спортски активности во спортски режим.

Гумениот каиш обезбедува совршено прилагодување и удобност на Вашата рака.

Бидете во тек со известувања од вашиот мобилен телефон - повици и пораки. Life FIT се поврзува со вашиот паметен телефон преку Bluetooth-врска и апликацијата HitFit Pro инсталирана на вашиот паметен телефон.

Сертификатот IP 68 ви гарантира безбедно и сигурно користење на часовникот во сите временски услови и спортски активности. Водоотпорен дизајн. 

Повеќе информации за часовникот ОВДЕ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Vivax, Smart Watch

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS