Zebra DS2278-SR00007ZZWW Scanner Only
  • Zebra DS2278-SR00007ZZWW Scanner Only
  • Zebra DS2278-SR00007ZZWW Scanner Only

Zebra DS2278-SR00007ZZWW Scanner Only

0 ден.
Производител: Zebra
Шифра: Zebra DS2278-SR00007ZZWW
Достапност: На залиха
Количина:
Zebra DS2278 - Cordless Barcode scanner, Zebra DS2278, 2D Imager, General Purpose, SCANNER ONLY, Handheld, Standard Range, Black
 
• At a low cost, it gives more control by manual scanning, thus adding to the effectiveness and profitability
• Rapidly incorporate 1D and 2D barcode information to records, spreadsheets, and databases
With Bluetooth technology, you can scan barcodes and then transmit data from the base

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или понуда контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS