Zebra ZD421 Thermal printer

Zebra ZD421 Thermal printer

0 ден.
Производител: Zebra
Шифра: ZD4A042-30EM00EZ
Достапност: На залиха
Количина:

Thermal Transfer Printer (74/300M) ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, BTLE5, EU and UK Cords, EZPL

You need a reliable printer that delivers quality performance, now and for years to come. It needs to offer key features, and be easy to setup, operate, manage and maintain – onsite or remotely. It needs to be secure, whether it is integrated onto your network or not, to prevent downtime and costly cyberattacks. You need it. Zebra delivers it.

Модел: ZD4A042-30EM00EZ

Спецификации прочитајте ОВДЕ

НАПОМЕНА: Цената се однесува само за еден уред и за овој модел. За набавка на повеќе уреди најдобро е да побарате понуда на sales@ssbkompjuteri.com или јавете се на тел. +389 79 226 536. 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Zebra, ZD421, Thermal printer

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS