Zebra ZT230 - Thermal Transfer Printer
  • Zebra ZT230 - Thermal Transfer Printer
  • Zebra ZT230 - Thermal Transfer Printer

Zebra ZT230 - Thermal Transfer Printer

0 ден.
Производител: Zebra
Шифра: ZT23042-T0E200FZ
Достапност: На залиха
Количина:

Quality Construction and Performance
Whether you are adopting barcode technology for the first time or upgrading existing printer models, the ZT230 Series is the right choice for a variety of labeling applications. These innovative printers provide many user benefits. The ZT230 Series offers a streamlined design and smaller footprint that takes up less physical space than the Stripe and S4M models. ZT200 Series printers require minimal operator training and benefit from tool-less standard component maintenance and a durable design to minimize service.

Доколку сте заинтересирани за овој производ, најдобро е да побарате понуда на sales@ssbkompjuteri.com или јавете се на тел. +389 79 226 536. 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS